Sezonowa wyprzedaż do 70% tylko do końca miesiąca
Hurtownia

Współpraca hurtowa i hurtownia dropshippingowa

Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów oraz sieci handlowych, a także przedsiębiorców z obszaru Unii Europejskiej oraz rynku wschodniego. Współpracujemy obecnie z partnerami z: Polski, Czech, Estonii, Słowacji, Litwy, Łotwy, Białorusi, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy, Rosji, Niemiec i Anglii.

Jesteśmy bezpośrednim importerem najwyższej jakości galanterii skórzanej z Włoch i Francji. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej.
Nasza oferta obejmuje torebki damskie ze skór naturalnych i ekologicznych, torby bagażowe oraz inne artykuły galanteryjne takie jak: portfele, paski, teczki czy aktówki.

Jeżeli posiadasz sklep internetowy i chcesz wzbogacić swoją ofertę o nowe produkty, utrzymując jednocześnie ponoszone koszty na niskim poziomie, to czekamy również na Ciebie! W celu nawiązania współpracy handlowej z naszą hurtownią on-line należy zarejestrować się w naszym systemie poprzez formularz rejestracyjny.

hurtownia  

Przy rejestracji należy podać:

  • dane firmy (nazwa, adres, NIP)
  • osoba kontaktowa
  • adres e-mail
  • numer telefonu

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Po zweryfikowaniu danych otrzymacie Państwo od nas dostęp do panelu hurtowego, umożliwiającego składanie zamówień w cenach hurtowych oraz skorzystanie z indywidualnych rabatów i promocji.

Współpracujemy również na zasadach dropshippingu – korzystnego rozwiązania, które zyskuje obecnie na popularności wśród nowoczesnych przedsiębiorców. Gwarantujemy stały kontakt, szybką wysyłkę i dokładne opakowanie towaru, a przede wszystkim atrakcyjne warunki współpracy.

Dropshipping współpraca

Twoja współpraca z nami w ramach dropshippingu to przede wszystkim aktywne pozyskiwanie wartościowego ruchu na stronie oraz przekładanie go na zamówienia, wysyłką których zajmuje się zespół naszej hurtowni dropshippingowej.

Oferujemy dogodne warunki organizacyjne oraz finansowe i doskonałą komunikację na każdym etapie współpracy. Dla Ciebie to również brak konieczności przeznaczania części budżetu na utrzymanie stanów magazynowych. Dodatkowa oszczędność środków i czasu wynika oczywiście z przerzucenia pełnej obsługi zamówień na nas.

Oferując dropshipping jako hurtownia, otwieramy się na naszych kontrahentów, licząc na długą i owocną współpracę!

Hurtownia dropshipping - jak to działa?

Dzięki skorzystaniu z tego modelu, sprzedawca ma możliwość wystawienia towaru w swoim sklepie internetowym bez konieczności jego wcześniejszego zakupu – wystarczy, że będzie on dostępny w naszej hurtowni. Wystarczy, że klient złoży konkretne zamówienie w Państwa firmie, dyspozycja zostanie przekazana do naszej hurtowni, a my zajmiemy się jego wysyłką.

Gotowe integracje z naszą hurtownią oferuja między innymi:

  • sky-shop.pl
  • sstore.pl
  • x13.pl
  • dropshipper.pl


Dropshipping krok po kroku

To proste i wygodne – wszystko odbywa się w jasno określony sposób:

1. Klient składa zamówienie w Twoim sklepie internetowym.

Zadaniem Twojej firmy jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i osiągnięcie jak największej liczby zamówień.

2. Zamawiasz określony towar za pośrednictwem strony naszej hurtowni.

Po zalogowaniu się na stronie naszej hurtowni składasz zamówienie na konkretny produkt.

3. Klient Twojego sklepu opłaca zamówienie.

Środki trafiają na Twoje konto, a my przystępujemy do realizacji zamówienia.

4. Nasza hurtownia dropshipping kompletuje zamówienie dokonane przez sklep.

Podczas przygotowywania towaru do wysyłki, możliwe jest także wzbogacenie jej o materiały reklamowe Twojej firmy – wystarczy, że zostaną wcześniej dostarczone do hurtowni.

5. Zajmujemy się wysyłką towaru na adres wskazany przez klienta.

Przesyłka dostarczana jest bezpośrednio z hurtowni do lokalizacji podanej przez klienta Twojego sklepu.

6. Twój sklep dokonuje opłaty zamówienia, które zrealizowała nasza hurtownia dropshipping.

Przebieg tego procesu zależy od umowy zawartej między Twoim sklepem a naszą hurtownią – może zachodzić za pośrednictwem zautomatyzowanego systemu (każdorazowo, pod koniec każdego tygodnia lub miesiąca) albo ręcznie, w zależności od indywidualnych preferencji.

Hurtownia Dropshipping oznacza dla Ciebie, że:

- nie inwestujesz w towar, zanim sprzedasz go swoim klientom,

- nie ponosisz kosztów magazynowania, a setki produktów oferowanych przez Galarti znajdą się na półkach Twojego e-sklepu,

- obowiązek wysyłki nie spoczywa odtąd na Tobie, ale na naszej hurtowni – podobnie jak obsługa posprzedażowa, czyli ewentualne reklamacje,

- zamówiony towar wysyłamy kurierem, Pocztą Polską oraz Paczkomatami w bezpiecznych paczkach już w 24h,

- ceny hurtowe utrzymujesz nawet przypadku pojedynczych zamówień,

- każdego dnia Twój e-sklep i magazyn synchronizujemy z naszym systemem e-commerce,

- przenosząc na naszą hurtownię wszelkie obowiązki związane z wysyłką towaru, oszczędzasz czas na uatrakcyjnianie swojego e-sklepu i możesz odtąd skoncentrować się na najistotniejszych aspektach swojego biznesu.

Zostań naszym partnerem, a po weryfikacji i dostępie do naszego systemu otrzymasz dodatkowe indywidualne rabaty i promocje!

Zastrzegamy sobie prawo nieaktywowania konta bez podania przyczyny.

 

Zapraszamy do współpracy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt

e-mail: kontakt@desseo.pl
lub zadzwoń     +48 575 512 354 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl